Pełna Wersja gry Farming Simulator 19 jest imponująca

Dużo z was pewnie zastanawia się, za co gracze kochają Farming Simulator. Nie odda się ukryć, że symulatory farmy to wyjątkowa kopalnia pieniędzy, która żyje na siebie zdecydowanie daleko niż zwykły rolnik istniał w bycie uzbierać przez całe swoje istnienie. Jedni kochają te sztuki za maszyny, inni za dokładne odwzorowanie pracy rolnika. Mnie ten etap urzekł swoim spokojem. Czasami warto przy kawce posiedzieć i bez hektolitrów juchy wyzbierać bawełnę z pola, nakarmić królika i pogłaskać Burka. Ot, tak po prostu zajmować się urokami wirtualnej natury. Takie uznawało być Farming Simulator 19, ale coś może poszło lecz nie tak.

Farming Simulator 19 nie powinien zaskoczyć graczy, którzy zajmowali obecnie do wykonywania z starymi odsłonami. Rozwiązania są mniej dużo takie same, przekładane kilkoma niezbyt ważnymi dla samej mechaniki rozgrywki nowościami. Tu również ówdzie posilono się o odrobinę świeżości, które jednak nie stanowią totalnego przekierowania mechaniki na nowy tor. Wciąż jesteśmy tu początkującym rolnikiem, którego działaniem jest rozbudowa swojej farmy.

Do wyboru mamy dwie całkiem sporej ilości mapy. Każdą spośród nich wolno spożytkować w trzech różnych sposobach. Tryb pracy, zdecydowanie najprostszy ze wszelkich, umożliwia nam na wstęp naszej rolniczej okazje na już stworzonej farmie. Jesteśmy do dyspozycji kilka pól, jesteśmy także kilka maszyn rolniczych, które przydadzą się w powolnej rozbudowie imperium. Dwa drugie są przy tym bardzo większe do działalności oraz dość nie zachęcą laików, którzy dopiero wkraczają na farmerską ścieżkę. Zaczynamy w nich z zera, kupując pierwsze domy i maszyny, ciułając powoli fundusze na misjach pobocznych czyli brudnych robotach u potentatów rolniczych. https://symulatorfarmy.eu/professional-farmer-2014-download/

Początkującym zdecydowanie działania nie umilą bardzo wąskie ścieżki, na których kryje się tylko jeden samochód. Na zawiłych, wiejskich dróżkach widać setki ścian oraz przepaści chorujących na punkcie wyprowadzenie klienta ze stanu zen. Podczas samej z funkcji pobocznych gra wymagała wykorzystania zbiornika z nienaturalnie wręcz wąskim przejazdem, jaki za wszystkim razem zawieszał ciężarówkę znacznie w obfitości również zapobiegałby zjazd.

A skoro o laikach mowa… Farming Simulatory w treści od zawsze kulały pod względem zawiłości konkurencji i samouczków. „Dziewiętnastka” wprowadziła kilku nowości pod tymże sensem. Z poprzedniej odsłony minęło mało klimatu również Giants Software miało możliwość tu również ówdzie coś naprawić. Zamiast tego kolejny raz dostajemy raczej marną replikę poprzednich samouczków, które w bardzo oryginalny sposób objaśniają nam zasady rozgrywki.

Farming Simulator 19 stawia na realizm. W myśli każdy nasz ruch ma tu znaczenie. Nie napełnimy zbiornika dawno nie zdejmując z niego powierzchnie, nie wykosimy pola bez miliona podczepianych elementów. Nawet dla rolnika niektóre mechanizmy będą zbyt zawiłe, żeby z nich skorzystać bez usłudze z zewnątrz, której Giants jednak poskąpił również ostatnim zupełnie. Nie leczy również niesamowicie marna inteligencja pomocników, którzy blokują się przy najmniejszych problemach również powinien w myśli bezustannie pytać czy pomocnik A, B ceń E prowadzi swoją działalność, czy że trwa gdzieś w łysym polu, bowiem na jego możliwości odnalazł się kawałek przyczepy.

Rozgrywka jedynie pozornie idzie na wolną wolę. Początkowo nastawiona jest jedynie na uprawę roli. Upłynie dużo wody w Wiśle zanim będziecie mogli zdobyć pierwszą kurę. Lecz będziecie uważać wiele sumy w kieszeni, gdyby nie podążacie wyrytą ścieżką i potrzebujecie wybiec nieco przed szereg, będziecie musieli przeskoczyć przez wiele kłód podstawianych wam pod nogi. Produkcja oferuje jednak niesamowitą mnogość organizacji i prac pobocznych. Jedną z ważniejszych ciekawostek istnieje drogę hodowania koni, jednakże w ostatnim przykładu uzbrójcie się w cierpliwość. Minie sporo czasu zanim zdobędziecie pierwszego rumaka.

Farming Simulator 19 wtedy nie tylko rozgrywki w pojedynkę. Gra proponuje również wspólną uprawę ze kolegami, co w nauki powinno wprowadzać nieco ożywczej sile w współczesne trudne solouprawianie. Rozgrywka online, chociaż w moim przypadku, przedstawiała nie lada wyzwanie. Mimo tego, że posiadam świetne połączenie internetowe, gra jeszcze się blokowała. Ten zabieg można pozwolić za atrakcyjny dla miłośników delikatniejszych a zdrowszych psikusów, wywracania maszyn oraz blokowania innym postępie w sztuce.

Farming Simulator 19 istnieje jednak największym z prostych na rynku symulatorów farmy. Gra wygląda przepięknie. W oczy stawiają się dobrze wykonane oraz dużo dobrze odwzorowane maszyny i bardzo ładniejsze łany zbóż. Zmiana silnika graficznego wyszłaby zatem Giants na ciekawe, gdyby nie kilka istotnych błędów, które wołają o pomstę do nieba. Gra serwuje częste spadki liczby klatek na chwilę przeplatane z badaniem i pięknym doczytywaniem się tekstur. Wszystko jest okraszone tragicznymi błędami miejscami kompletnie blokujących nam godziny rozgrywki. Apogeum złości dane mi było kupić podczas pracy pobocznej, kiedy bale z zebranej bawełny najzwyczajniej w świecie zawisły gdzieś wysoko ponad maszynami oraz zablokowały możliwość zakończenia pracy. Sama mapa jest także zaprojektowana tak, że ważny asfaltowe są niemalże niewidoczne. Gra jest również tragiczną nawigację, co wymusza na nas ciągłe przyskakiwanie do telewizora w wyszukiwaniu najlepszej relacji dostępu do punkcie.

Farming Simulator 19 planowało stanowić sporą odmianą, powiewem świeżości wśród symulatorów farmy. Zamiast tego podano nam w treści stare wersji z kilkoma dodatkami przykryte płaszczem ładnej oprawy graficznej. Z tą Giants sobie przecież nie do końca poradziło. Chętnie ponownie usiądę za kółkiem John Deere'a, ale tylko gdy deweloperzy załatają tę farmę. Chwilowo mam ochotę jedynie pogryźć pada, bo wieś tutaj nie jest ani spokojna, ani wesoła.

Ocena użytkowników: 8/10

Wymagania sprzętowe Farming Simulator 19: Platinum Expansion

Minimalne: Intel Core i3-2100T 2.5 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz 4 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7770 lub lepsza 20 GB HDD Windows 7/8/10 64-bit

Published
Categorized as Blog